עיצוב פנים בצפון – להגשים את החלום

בכל פעם שאני נפגשת עם לקוחות פוטנציאליים שואלים אותי את אותה השאלה: כיצד אני מעצבת? מהו הקו המנחה שלי? ובכל פעם אני עונה את אותה התשובה: אני מעצבת עבורכם, הלקוחות ואתם אלו המנחים אותי. ואכן כך.

היי לכם, שמי דפנה ואני מעצבת פנים, עוסקת בתחום העיצוב מזה כמה שנים ובעיקר עוסקת בעיצוב פנים בצפון הארץ. סגנון העיצוב שלי מגיע מהבטן, מהמקומות הכי חשופים שמהם אפשר לצור כל מה שרוצים, נכון, התמחות בסגנון עיצובי מוגדר, חשובה מאד ללקוח, אך, אני, מתאימה את עצמי אליכם, אל האנשים הגרים בבית, אל הסגנון המועדף עליכם, כאשר התפקיד שלי הוא לעצב נכון ופרקטי ולשלב את היופי העיצובי באופן מושלם והרמוני בין הפרטים השונים בבית.

מקורות השראה לעיצוב פנים בצפון

משונה לחשוב שבארצנו הקטנטונת, אנו משייכים לכל כיוון (צפון דרום מזרח מערב) את הסגנון העיצובי המתאים לו, אך זוהי תחילתה של השראה עבורי, שילובי נופים, ריחות וצבעים מסחררים הם אלו אשר מהווים את נקודת ההתחלה לעיצוב, למשל:

  • אזור הדרום יעלה השראה של מדבר, נופים פראיים, פלטת צבעים צהובה משולבת בכחול וירוק, אבן טבעית.
  • אזור מזרח מכוון אותנו לירושלים וסביבותיה, הרים סביב לה וריח אורנים, כמילות השיר.
  • אזור מערב מכה בנו גלים עם תמונות ים וריח מלח, שילובים של צדפים, קונכיות וסירות דייג.
  • עיצוב פנים בצפון לוקח אותנו לגולן, לגליל, לנופים המושלגים של החרמון בחורף, לצבעי השלכת האירופיים (כמעט), לסלעי הבזלת הגעשיות.

נכון, בסופו של עיצוב, כל אחד אוהב סגנון מסוים, אך ברוב המקרים נוכל לראות את החוץ "נכנס" פנימה לתוך הבית ובחלק גדול מהמקרים, ה"חוץ" שנכנס פנימה לחלל הבית, הוא המשך של החוץ האמיתי בו נמצא בית ובהתאם לצבעים ולטקסטורות העיצוב הופך הרמוני ומושלם.

עיצוב פנים בצפון – הבית שלכם

כשאני יושבת מולכם בפגישת העבודה הראשונה שלנו, ישנה התרגשות באוויר. יש לכם חלום והתפקיד שלי- להגשים לכם אותו. בפגישת העבודה הראשונה שלנו, נעל על הכתב את כל (!!) הרצונות, חלומות, חשקים, פנטזיות וסגנון מועדף. הרשימה הראשונית הזו, היא נקודת הפתיחה שלי, כמעצבת, לכל התהליך. עיצוב פנים בצפון, מבחינתי, משקף אורח חיים, אנשים מסוימים והתייחסות עקבית לסביבה בה הבית נמצא. להיות מעצבת פנים בצפון זה לא רק אזור מגורים- בצפון, אלא גם וכחלק משלים מזהותי, אני גרה בצפון ועוסקת בעיצוב פנים בצפון על כל המשתמע מכך. אני מייחסת חשיבות לכל פנטזיה שלכם, גדולה וקטנה, נכון, לא את הכל ניתן לממש ולא את כל ניתן להגשים, אך בעזרתי תוכלו למקסם את כל האפשרויות, בהתאם למסגרת תקציבית מוגדרת מראש.

אז איך למעשה הבית שלכם, הופך להיות באמת בית. שלכם?

עיצוב פנים בצפון, אינו שונה בתהליך מכל עיצוב פנים אחר, בסופו של דבר, עיצוב הוא עיצוב הוא עיצוב וניתן לפרש ולתרגם עיצוב להמון שפות וכיוונים, מה שחשוב לי, כמעצבת פנים, הוא להביא אתכם, הביתה. למקום שבו תרגישו הכי נעים, טוב, נוח. מקום בו תוכלו להשאיר את כל תלאות היום מחוץ לדלת ולהתמסר לביתיות הפרטית שלכם, המיוחדת שלכם.

תהליך תכנון ועיצוב פנים הוא לא הוקוס פוקוס ומצריך מחשבה ואורך רוח, שכן, לפגוע בטעם של לקוחותיי, הן בסגנון העיצובי והן בתכנון הפרקטי, זוהי המטרה היחידה ולכן בפגישת העבודה הראשונה שלנו, ולכל אורך התהליך למעשה, אני מקפידה לשאול שאלות שהתשובות עליהן, מאפשרות לי להכיר את לקוחותיי טוב יותר ומדויק יותר. מתוך הרצון לתרגם את בני הבית- לתוך הבית אני נעזרת, במרבית עיצוביי בחפצים ישנים ו/או כאלו שיצאו משימוש, של בני הבית. סיבוב במרתף, חיפוש אחר אותם יהלומים שנשכחו וממתינים למגע הקסם, שיעלה אותם חזרה לתוך הבית ויחזרו להיות חלק, אבל אחר, מחודש, רענן ומתאים יותר.

יהלומים שכאלו נמצאים בכל בית, ולכן בראשיתו של דבר אני מבקשת לא לזרוק דבר, להמתין עד שנעבור על כל הנמצא ויחד נבחר את היהלומים שלכם. זוהי נקודת המוצא העיצובית שלי וזהו הקו המנחה שלי- הלקוחות שלי.

מוזמנים לצור קשר ולתאם פגישת ייעוץ ללא עלות.

להתראות בשבילים,

דפנה

אולי יעניין אותך גם: עיצוב בתים פרטיים קטנים