הלבשת הבית בחוף הכרמל

הלבשת הבית לטעמי, היא הכיף האמיתי בתחום עיצוב פנים. נכון, הרבה עבודה טמונה בתכנון, במערכות, בחשמל, במיקומי מזגן ונק' אינסטלציה, אחרי הכל, ללא אלו, לא יהיה על מה להלביש את הבית, אבל בסופו של דבר את מה שרואים בעיקר זו ההלבשה. איש אינו יודע היכן עוברים כבלי החשמל, מערכת האינס' ושכאלו והתגובות בעיקר תהיינה משהו בסגנון "איפה קנית את…?" או "וואוווווווו, איזה בית משגע עיצבת!!!" אז כן, הלבשת הבית היא בהחלט הדובדבן בעיניי.

 הלבשת בית מותאמת סביבה

מי שמכיר אותי, יודע כי אני מחוברת לסביבה בכל נים ונים בגופי. מסתכלת תמיד על הסובב אותי, מתייחסת לכל פרט ושוזרת סביבו סיפור עיצובי שיהיה תואם סביבה. כמי שעוסקת שנים בהלבשת הבית בחוף הכרמל אני יודעת לומר כי בכל פעם שאני מתחילה פרויקט הלבשה, נק' ההתחלה תהיה תמיד- מן החוץ – פנימה. שילוב הרמוני בין שני עולמות, יחד עם זה של הלקוח והסגנון המועדף עליו.

לקוחות אשר פונים אליי כמי שעוסקת בתחום הלבשת הבית בחוף הכרמל, מתוך הבנה שיש באמתחתי את הכישורים המתאימים ביותר להביא את החיבורים הללו בין הנוף הכפרי, ימי, הררי, אליהם הביתה, תוך שילוב אופטימלי של צרכים וסגנון עיצובי. ממליצה גם לכם לנהוג כך. אם השילוב בין החוץ לתוך חשוב לכם, חפשו את אשת המקצוע שתדע לעשות זאת עבורכם באופן המיטבי.

הלבשת הבית בחוף כרמל- איך עושים את זה?

שאלה נפלאה והתשובה עליה נפלאה לא פחות J חשוב מאד, לפני שיוצאים לדרך, להיות ממוקדים ומדויקים בכל הקשור לסגנון מועדף, תקציב ורשימה של צרכים/ פרוגרמה. חלק מ"האני מאמין" שלי, כאשר אני מגיעה לפגישת היכרות לפני תחילת הפרויקט, להביא את הלקוח ודרישותיו לידי ביטוי באופן מקסימלי לתוך הבית ולתוך מערך הריהוט והחפצים המשולבים בתוכו.

כאשר תחפשו מעצבת עבורכם, חפשו אחר זו שעוסקת בתחום הלבשת הבית בחוף הכרמל, כך שתהיו בטוחים שהיא בעלת זיקה עיצובית לאזור שלנו ותצליח להביא לידי ביטוי את השילוב בין הסביבה אליכם הביתה.

יוצאים לדרך!

היופי בכל הסיפור הוא שמתחילים את התהליך ומסיימים תוך זמן לא ארוך יחסית אם מתכוננים כראוי. הלבשת הבית בחוף הכרמל דורשת הכנה מראש כמו הגדרת תקציב, הגדרת סגנון, רשימת קניות ומשימות. אין צורך להיבהל, אינכם אמורים לדעת לעשות את כל אלו לבדכם (למרות שישנם כאלו שבהחלט מסוגלים), כאשר אגיע אליכם הביתה, נעלה את כל הצרכים והרשימות על הכתב, ונדאג לשמור על מסגרת תקציבית ועיצובית, כמו גם על לו"ז מוגדר לסיום התהליך.

חשוב לי להדגיש כי העיצוב שלי הוא העיצוב שלכם. על כל פרט ופרט. אני יודעת לקחת את כל המילים שלכם ולהפוך אותן למציאות עיצובית נעימה, שמתאימה בדיוק לדרישות ולצרכים שלכם. שואלים אותי המון פעמים כיצד אני מעצבת והאם אני מביאה את הלקוח או את עצמי? אומר באופן ברור וחד משמעי- התפקיד שלי כמעצבת הוא לתרגם אתכם, את החלומות שלכם, המחשבות שלכם לידי ביטוי, אני כלי עבורכם ומיישמת צעד צעד את החללים עבורכם, כאילו עשיתם זאת לגמרי בעצמכם.

מוזמנים לצור קשר, לתאם פגישה,

קפה? עליי

להתראות בשבילים.

קרא עוד: מעצבת פנים בצפון | עיצוב בתים פרטיים