הדרכה וליווי למעצבים מתחילים

כמו כל סטודנט בתחילת דרכו, התרגשתי גם אני מאד על כך שסיימתי את מסלול לימודי עיצוב פנים, קבלתי תעודה ויללה….יללה?? יללה לאן בדיוק?? איך מתחילים לעבוד, להרוויח שם וכמובן גם כסף.

מתוך אותו החוסר, החלטתי להרים את הכפפה ולבנות מפגשי הדרכה וליווי למעצבים מתחילים.

הדרכה וליווי למעצבים מתחילים

כמי שמגיעה מתחום ההדרכה ועסקתי שנים רבות בהעברת קורסים ותכנים מסוגים שונים לקהלי יעד מגוונים, בניתי תכנית עבור מעצבים מתחילים, מתוך צורך ספציפי של המעצב/ת המתחיל/ה. הדרכה וליווי למעצבים מתחילים זהו משפט "שטוח" על הדף, ואלו המסיימים את לימודיהם, אינם מודעים לעבודה מאחורי הקלעים עד לרגע בו מקבלים את הטלפון הראשון, נסגרת פגישת היכרות ומשם…הרבה סימני שאלה היות  ו"את זה לא לימוד בקורס", כמו עוד הרבה נושאים החשובים לנו מאד על מנת להתחיל את הדרך בעולם העיצוב.

האם אני מתאים/ה להדרכה וליווי למעצבים מתחילים?

על השאלה הזו ניתן לענות בתשובה ברורה- אם שאלת- אז כנראה שכן. אם אינך יודע/ת כיצד להתארגן לקראת הפגישה הראשונה עם הלקוח הפוטנציאלי, אם אינך יודע כיצד להציג את עצמך בפגישת היכרות או בשיחת הטלפון הראשונה, לסגור את הפרויקט באופן אסרטיבי ובטוח ועוד רבים הנושאים עליהם יש לתת את הדעת ולפצח עוד בטרם מתחילים, אחרת תישארו מאחור עם התעודה שקבלתם.

אז מי למעשה מתאים לתהליך הליווי?

  • בוגרי קורס עיצוב פנים/ הלבשת הבית.
  • בוגרים וותיקים- סיימו את תקופת הלימודים ולא עוסקים בתחום.
  • מעצבים "תקועים". כאלו שאינם מצליחים לזוז קדימה.

ובעצם, אם נמקד את נק' ההתאמה, נוכל לומר כי כל מי שסיים את לימודי עיצוב הפנים / הלבשת הבית ומרגיש כי אינו מוכן להתמודדות האמתית עם לקוח אמיתי שאינו מוכן לפגישת ומו"מ מול אנשי מקצוע, שאינו יודע את סדר הפעולות הנכון לניהול פרויקט קטן או גדול ועוד ועוד ועוד….

אופן תהליך הליווי

בפגישת העבודה הראשונה נערוך תשאול ממוקד על הנקודה המדויקת בה נתחיל- כל מעצב/ת המגיעים אליי נמצאים בנק' התחלה שונות ולכן יש לברר בדיוק מהיכן מתחילים. לאחר מכן אנו בונים תכנית מוגדרת מטרה ולו"ז, מגדירים זמני פגישות ומשימות ולא פחות חשוב מבצעים אותן. לכל אחד ואחת מכם תהיה תכנית מותאמת אישית עפ"י הצורך כך שהליווי יהיה אישי מאד ומדויק מאד.

הדרכה וליווי למעצבים מתחילים. נרשמים!

הכי פשוט שיש. יוצרים קשר עוד היום, ממש עכשיו, לא מחכים, מתאמים פגישת היכרות איתי, ללא התחייבות, שעה מזמנכם, לא יותר. קצת נכיר, קצת נשמע עליכם ומה אתם צריכים לארגז הכלים החדש. לאחר עיבוד את הדברים, אשלח לכם במייל את האינפורמציה והצעת המחיר לתהליך. אם אתם באמת רוצים להשקיע בעצמכם ובמקצוע, אתם כבר יודעים מה לעשות.

להתראות בשבילים. שלכם.

דפנה

קרא עוד: מעצבת פנים בצפון | עיצוב בתים פרטיים