עיצוב פנים בזכרון יעקב

כל חיי היו ליד הים. תמיד הוא היה בסמוך אליי, צמוד, כחול, מנצנץ ומלא רוחות של השראה. כמעצבת פנים וכמי שעוסקת בעיצוב מרבית שנותיה, באופנים שונים, השראה היא הכלי ה-חשוב ביותר בארגז הכלים שלי. הטבע כמקור השראה עיקרי ודומיננטי במיוחד, תופס צורות וצבעים בעיצובים שאותם אני מכניסה ללקוחותיי הביתה. אוהבת את הנראות הפשוטה והמקורית, כזו שבאה מהתוך ולא מהחומרי וה"גם אני רוצה כזה…."

מעברים משנים זוויות ראייה

את מקור ההשראה שלי עד לפני זמן לא רב, החלפתי באחר. שונה. כזה שלא היה לי. עליתי להר. לגובה. לזכרון יעקב. וכאת מתחילה פרק חדש בחיי: עיצוב פנים בזכרון יעקב. בדגש. כן. רוצה לעשות להניח לגלים, ולהכות שורש, לגעת באדמה, לתת לרוח ההר להצליף על הפנים על כל הריחות שתביא איתה.

עיצוב פנים בזכרון יעקב- הפנים קדימה

צירוף המילים- עיצוב פנים בזכרון יעקב- מהדהד בתוכי ומחליף "ריהוט". מתמקם לו בראש ומתחיל להעלות תמונות, תחושות שיתגבשו יחדיו לתוך ארגז כלים חדש המיועד למקום החדש שלי. אני מעצבת לא שגרתית, שעוסקת בנישות שונות תחת מטריית העיצוב ואני מביאה איתי ללקוחותיי את הסל הצבעוני והגדוש הזה, ממנו הם יוכלו לבחור את המתאים להם בבית, לתוך התוך שלהם. עיצוב פנים בזכרון יעקב אומר מבחינתי להכיר את הנופים. קודם כל. הכל שונה מהמקום הקודם שהייתי וכדי להביא את ה-משהו הזה, המיוחד הנוסף הזה לעיצובים שלי כאן, אני מטיילת בחוץ, מסתובבת, פוגשת אנשים, מהממים, צבעוניים, נכנסת לבתים, לחנויות, סופגת מהמראות והריחות ושומרת בזיכרון עד שיושלם הפאזל העיצובי שלי. כאן.

זכרון יעקב שלי

"לא באמת". כך אמרה לי חברה, "את לא זיכרונית ולא תהיי, אלא אם כן נולדת פה, וחיית פה ומתת פה…" אז נכון, אני אמנם לא זיכרונית, אבל יש בי את התשוקה הזו להכיר אותה לעומק ולפתח קו עיצובי חדש עבור לקוחותיי מתוך אותן התמונות ורוח ההשראה שתנשב מסביבי. עיצוב פנים בזכרון יעקב, לא יכול היות "עוד עיצוב" כמו האחרים שרואים מסביב. עיצוב פנים בזכרון יעקב צריך להביא איתו משב היסטוריה וחיבור לארץ. ולקוחות המעוניינים בעיצוב פנים שכזה, מוזמנים לצור קשר עוד היום ולתאם פגישת ייעוץ עיצובית, בה נכיר וכמו גם, תקבלו כלים יישומיים לתהליך העיצובי שלכם.

פגישת ייעוץ עיצוב פנים בזכרון יעקב

מעט על התהליך על מנת שתדעו לקראת מה אתם הולכים, כך תדעו לנצל את זמן הפגישה באופן מטיבי.

יצרתם קשר ותאמנו פגישת ייעוץ. לרוב פגישות שכאלו נעות בין שעתיים לשלוש, אם יש צורך ביותר, ניתן לתאם פגישה נוספת או להאריך את הנוכחית, לבחירתכם. פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום אשר יקוזז בעתיד, היה ותרצו להמשיך את התהליך העיצובי יחד איתי.

טרם הפגישה מומלץ להכין על הכתב רשימת דרישות (פרוגרמה) שחשוב לכם לדון עליהן, כמו למשל- סגנון מועדף, חידוש או קניית ריהוט חדש, העמדה טובה יותר של הריהוט בחללים השונים, מציאת פתרונות אחסון טובים ו/או נוספים לקיימים, הסבת חללים מחדשה למטרות שונות  ועוד….

מהלך הפגישה

היכרות אתכם ועם החלל המדובר.  אשאל אתכם שאלות פרקטיות ועיצוביות על מנת לקבל תמונה כללית על מי אתם ומנהגי היומיום שלכם. לאחר שנסיים את הסיבוב בבית/ בעסק/ בחדר, נשב יחד ונעלה על המחשב את כל הנתונים שאספנו. על סמך הרשימה שתכינו, תקבלו ממני מפרט ובו רשימות של חנויות ואנשי מקצוע נדרשים לכם לתהליך. באם יהיה צורך- סקיצות העמדת ריהוט/ מערך צבעים וכל פרט נוסף אחר שתעלו כצורך.

עיצוב פנים בזכרון יעקב מחייב אותי כמעצבת להכיר לכם את הסגנון הכפרי הבולט בנוף שלנו ולאפשר לכם להכניס את כל היופי הזה, אליכם הביתה/ לעסק וכל זאת תוך התחשבות במסגרת תקציבית עליה תחליטו מראש.

עיצוב פנים בזכרון יעקב. מתחילים

הסתיימה לה הפגישה והיה נעים מאד לכולנו. כעת, שבו עם הרשימות שמסרתי לכם והחליטו האם אתם מעוניינים/יכולים לגשת לתהליך בעצמכם. עומדות לפניכם כמה אפשרויות להתקדם הלאה:

  • להתקדם תוך כדי פגישות ייעוץ עפ"י צורך, ללא ליווי וללא סקיצות.
  • להתקדם בליווי לרכישות בלבד.
  • להתקדם בליווי מלא.
  • ליווי בהתאמה עפ"י צורך נקודתי.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

להתראות בשבילים,

דפנה.

קרא עוד: מעצבת פנים בצפון | עיצוב בתים פרטיים