עיצוב בתים פרטיים לכל מטרה

תחום העיצוב הוא רחב ונרחב עד מאד, וקיימים בו תחומי נישה רבים. בין שלל התחומים, הנפוץ ביותר הוא עיצוב בתים פרטיים.

בכל מסגרות הלימודים השונות של עיצוב פנים, מוקדש חלק נכבד לנושא עיצוב בתים פרטיים שלרוב בו מתמקדים המעצבים החדשים, וגם בתחומי העיצוב הנוספים אותם היו רוצים להעמיק יותר ,ומשם פורשים כנפיים, כל אחד לתחום שאוהב.

עיצוב בתים פרטיים – הכיף הגדול

עיצוב בתים פרטיים זאת ההנאה שלי. בכל פעם בה אני נדרשת לעצב בית פרטי, אני מתרגשת מאד, לא רק בשבילי, אלא בעיקר עבור לקוחותיי, ולקראת מה שאנו הולכים לעבור יחד. בכל פעם שאני נפגשת עם לקוחות לקראת תחילת עבודה, אני נשאלת כיצד אני מעצבת והאם אני לוקחת בחשבון את רצונותיהם וחלומותיהם? שאלה שכזו מיותרת עד מאד מבחינתי, היות ואם לא אעצב עבורכם, עבור מי כן אעצב???? אני מתכוונת, שאני כלי. כלי שלכם עבור הגשמת היצירה והחלום. נכון, לא כל חלום אפשרי להגשים, אך בעיצוב אפשרי לתרגם קצת אחרת ולהגשים את כל מה שתבקשו למעשה.

כמה עולה עיצוב בתים פרטיים?

על שאלה שכזו לא ניתן לענות במשפט. עיצוב בתים פרטיים לא עולה X  ₪. עיצוב בתים פרטיים עולה כמה שתרצו שיעלה לכם. כן כן, זוהי בוודאי לא תשובה שגרתית עבורכם, בטח לא כזו שאפשר לקנות איתה במכולת, כמו שאומרים, אך, אם נודה, זוהי באמת החלטה שלכם, ומדוע? עלות של עיצוב פנים נגזרת ראשית ממסגרת התקציב שלכם. זוהי נק' ההתחלה, העיצוב יעלה לכם- כמה שתגדירו את המסגרת. ככל שתרחיבו אותה- כך תגדל העלות.

מעצבת פנים חכמה, והוגנת, יודעת לעצב לכם בכל תקציב ובכל מסגרת, זכרו, היא אמורה להגשים את החלומות שלכם ולא את שלה, כמו גם, במידה ומסגרת התקציב אינה גדולה מדי, תמיד ניתן לעצב בשלבים/ המשכים כאשר מתמקדים בתיעדוף האזורים הדרושים טיפול ובאלו שיכולים להמתין לזמן מאוחר יותר. לכן, רגע לפני שאתם יוצאים למסע חיפוש ואיתור ה-מעצבת שלכם, מומלץ כי תכינו רשימת דברים ממנה לא תחרגו- תקציב- סגנון- צרכים יומיומיים בבית. אלו נקודות מוצא חשובות מאד לתיאום הציפיות בינכם לבינה, מה גם שכך לא תהיינה אי הבנות בנוגע לדרך בה תלכו יחדיו. טיפ נוסף זה לבחור מעצבת פנים באיזור שלכם, לדוג' גרים באיזור הצפון? חשבו על להעסיק מעצבת פנים בצפון. זה ישתלם לכם בטווח הארוך.

בשביל העיצוב: משרד בוטיק לעיצוב פנים שלכם בשבילכם

המשרד שלי. נעים להכיר. מזמינה אתכם להיכנס לאתר הבית שלי ולהתרשם מהמעצבת שאני ומה"אני מאמין" שלי.

מוזמנים לצור קשר, אני בטוחה כי נוכל לגלות שבילים חדשים.

אשמח לעמוד לרשותכם.

שלכם,

דפנה.