מעצבת פנים בצפון

עיצוב פנים הוא ביטוי מלא קסם, ובקסם בחרתי לעסוק. עיצוב פנים עבורי הוא עולם ומלואו, בו אני יכולה לעוף ולרחף והכל בו אפשרי (כמעט), מלא בצבעים ריחות וצורות.

היי לכם, שמי דפנה ואני מעצבת. גם פנים וגם נגרות וריהוט וגם קצת אנשים לפעמים. אני מתגוררת באזור הצפון וזהו אזור הפעילות העיקרי שלי, וכך אני אוהבת לומר על עצמי שאני מעצבת פנים בצפון.

מעצבת פנים בצפון – מה זה אומר?

היה חשוב לי לכתוב את הכותרת הזו כי יש לי אהבה גדולה לצפון הארץ שלנו, מה גם שאזור זה מאופיין בסגנון עיצובי שאליו אני מתחברת. אם תחשבו על זה לרגע ותעצמו עיניים, תוכלו לראות זאת בעצמכם:

  • מעצבת פנים בצפון.
  • מעצבת פנים במרכז.
  • מעצבת פנים בדרום.
  • מעצבת פנים במזרח.

צפון/ דרום/ מזרח/ מערב, כל כיוון בשושנת הרוחות הוא סגנון עיצובי בפני עצמו, עוד לפני ששרטטתי קו אחד על הדף, הסגנון, האווירה, הצבעים, עולים לנגד עיניי וההתרגשות מתחילה לחלחל אל תוך הגוף, כל כך אוהבת את זה! אבל מה שחשוב לכם לדעת הוא, שלא משנה באמת היכן אתם מתגוררים, גם אם אני מעצבת פנים בצפון, אין זה אומר הסגנון שלי מקובע, אלא מותאם אחד לאחד לצורך שלכם בין אם אני מתעסקת עכשיו בפרויקט של הלבשת הבית ועיצוב פנים, עיצוב פנים מסחרי, עיצוב בתים פרטיים או כל פרויקט אחר.

איך בוחרים מעצבת פנים בצפון?

אין טוב ממראה עיניים ומשמע אוזניים. באתר שלי תוכלו להציץ בכמה מן ההמלצות של לקוחותיי כך שההתרשמות תהיה מלאה. כל מידע נוסף שיהיה חסר לכם, אשלים בשמחה.

אך, בנוסף לחוות דעת או מפה לאוזן, כמו שנוהגים לומר, ישנו גורם נוסף אשר יכול להכריע את הכף והוא- הכימיה שלכם עם המעצבת. ללא כימייה, ואין זה משנה כמה מנוסה ו/או מומלצת תהיה, מעצבת פנים שאין לכם איתה כימייה למן הפגישה הראשונה- וותרו עליה. כן, גם אם תהיה זו מעצבת שמבטיחה לכם הרים וגבעות, אם אין לכם תחושה נעימה במחיצתה, וותרו עליה.

במידה ואתם מתגוררים בצפון, מומלץ כי מעצבת פנים בצפון תעשה עבורכם את הפרויקט ומדוע? מעצבת פנים בצפון מכירה את המקומות המיוחדים והייחודים הנמצאים באזור על מנת להפוך את העיצוב שלכם למקורי ובעיקר כזה שאין לאף אחד. מעצבת פנים בצפון יודעת יותר מקולגה במרכז- על אופי העיצוב המותאם והמתאים לאזור, מה גם שמעצבת פנים בצפון תגבה שכ"ט לא גבוה כמו זו מהמרכז.

אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר ולהתרשם משלל הסגנונות והעיצובים, המלצות הלקוחות ופרטי הנגרות המקוריים שיצרתי. צרו קשר, תאמו פגישת היכרות ללא התחייבות.

הקפה עליי

להתראות בשבילים.

שלכם,

דפנה.