קורס הום סטיילינג

במשך השנים ותוך כדי המסעות שעברתי בעלם העיצוב, יצרתי לי תיק מיוחד ובו סדנאות הום סטיילינג, קורס הום סטיילינג ואף הרצאות הום סטיילינג. ומה ההבדל בין כל אלו אתם שואלים בוודאי. כל אחד מהפורמטים בנוי ומוגש אחרת לקהל המשתתפים:

הרצאות הום סטיילינג הן הרצאות חד פעמיות לקהל ספציפי. את הרצאות ההום סטיילינג שלי ניתן להתאים לכל דורש, ולכל נושא בתחום הלבשת הבית.

מה בהרצאות הום סטיילינג?

הרצאות הום סטיילינג מלוות במצגת מרהיבה מלאה השראה. עיצובים מקוריים שפותחים את הראש למחשבה ויצירה מקורית, תוך שילוב כלים ישומיים לעבודה עצמית בשיטתDIY

כיצד ניתן להירשם להרצאות הום סטיילינג?

לאחר שתקראו את הנושאים בסל ההרצאות, תוכלו לבחור כל אחד מהם, או משהו מסוים עבורכם בלבד. כל האפשרויות פתוחות. בחרו לכם את זו המועדפת עליכם ואני אעשה את השאר.

סדנאות הום סטיילינג

כאן אנו נכנסים קצת יותר לעומק ולעובי הקורה. סדנאות הום סטיילינג להבדיל מהרצאות, הן סדרה של מפגשים ממוקדים, כאשר המטרה היא לתת טיפים מקצועיים יותר להלבשת החלל, דגשים ספציפיים ומשימת עבודה אחת. סדנאות הום סטיילינג מתאימות לכל אלו הרוצים לעשות קצת יותר בבית מעבר לצביעת קיר או לתלות מדף.

האם נדרש ידע קודם לסדנאות הום סטיילינג?

חד משמעית לא. רק אוהבה לתחום וראש פתוח לדברים אחרים וחדשים.

נרשמים?

אם יש בכם את היצר והאהבה, כל שעליכם לעשות הוא לצור קשר, להזמין מקום באחת מסדנאות ההום סטיילינג שמתאימות לכם ו…זהו.

קורס הום סטיילינג

כאן טמון הכייף הגדול! קורס הום סטיילינג הוא באמת אחת מספינת הדגל שלי. קורס הום סטיילינג הוא עמוק ומקצועי ומאפשר לכם להתחיל את צעדיכם בתחום הלבשת הבית ועיצוב פנים. קורס הום סטיילינג בהנחייתי מאפשר לכם הצצה אמיתית לעולם, תוך שילוב סיורים מקצועיים ומפגש עם אנשי מקצוע מהתחום. קורס הום סטיילנג בנוי לפי נושאים ומוגש בליווי מצגת מקצועית ומעמיקה, כמו גם על המשתתפים להגיש עבודה עצמית בסיומו.

למי מתאים קורס הום סטיילינג?

לכל מי שרוצה להעמיק את הידע שלו בתחום העיצוב ושוקל כניסה מקצועית של ממש לתחום.

אתם מוזמנים לצור קשר בטלפון/ במייל ואחזור אליכם לפרטים נוספים.

להתראות בשבילים. שלכם.

דפנה