סדנת עיצוב פנים

אני מעצבת פנים וגם עוד המון דברים בתחום העיצוב. אחד מהדברים שאני מאד אוהבת הוא להרצות. בכל מיני מקומות מול אנשים שונים ממקומות שונים. במרוצת השנים ותוך כדי המפגש עם האנשים, עם רצון לחלוק את הידע והניסיון שרכשתי, בניתי כמה מפגשים מדליקים לקהל הרחב כמו סדנת עיצוב פנים, הרצאות וסדנאות בעיצוב, כמו גם סדנאות עיצוב לבית.

סדנת עיצוב פנים

זוהי סדנת טעימה לכל מי שרוצה לגעת בצבע ולהרגיש את החוויה שבעיצוב. סדנת עיצוב פנים מתאימה לכל אחת ואחד ויכולה להיערך בכל מקום שמתאפשר. בסדנת עיצוב פנים תוכלו לקבל כלים וטיפים כיצד לשדרג פינת בבית, כמו גם התאמת סגנון, צבעים ואקססוריז. המפגשים נקראים "סדנת עיצוב פנים" היות וזהו איזו קורס לעיצוב פנים ולא לימודי תעודה. את סדנת עיצוב פנים בניתי באופן ידידותי למשתמש שמשאיר טעם של עוד, כך שאם תרצו בהמשך, תוכלו להירשם ללימודי תעודה /תואר באונ' או במכללות השונות, ולרכוש מקצוע.

הרצאות וסדנאות בעיצוב

זהו המרכז והלב בתחום העבודה שלי. כאשר אני מעבירה הרצאות וסדנאות בעיצוב מול קהל ססגוני, אני מוצאת את עצמי נרגשת בכל פעם מחדש. בכל פעם שאני מתיישבת לכתוב הרצאות וסדנאות בעיצוב אני לעולם לא חוזרת על אותם הדברים היות ועולם העיצוב רחב וצבעוני כ"כ, כך שלעולם לא משעמם ותמיד נשאר מה לגלות בהמשך. עיצוב הוא מושג רחב מאד וללא גבולות, כל דבר שנרצה נוכל לעצב וליצור משהו חדש, מקורי משלנו ולכן הרצאות וסדנאות בעיצוב מגיעות בכל מיני נושאים ותחומים ובכל פעם אפשר להוסיף עוד נושא כמו למשל עיצוב המטבח, עיצוב הסלון, עיצוב חדר הילדים ועוד....הרצאות וסדנאות בעיצוב מתאימות לכולם וניתן להתאים נושאים ספציפיים להרצאות לפי דרישה וצורך המזמין.

סדנאות עיצוב לבית

מחולקות לנושאים נושאים. בסדנאות עיצוב לבית תוכלו למצוא מפגשי נושא מותאמים לקבוצות קטנות עד 20 איש. ניתן לבחור מתוך מגוון סדנאות עיצוב לבית את הנושא שהכי מדבר אליכם ואבנה עבורכם את הסדנה המתאימה. המטרה שלי בסדנאות עיצוב לבית היא לתת נגיעה מתוך החוויה, טיפים לשילובים בין חפצים וצבעים, רהיטים וטפטים שעל הקירות סביב, אקססוריז ובדים ועוד....סדנאות עיצוב לבית מתאימות לכולם, לכל מי שרוצה כלים יישומיים לנגיעות עיצוביות בבית הפרטי או במשרד, כך שתוכלו לחבוש את כובע המעצב ולהרשים את כל הסובבים בכישורי העיצוב שלכם.

מוזמנים להשאיר פרטים ולהתראות בשבילים

שלכם,

דפנה