מדוע ארגז הכלים למעצב המתחיל הוא בדיוק מה שאתם צריכים?

ארגז הכלים למעצב המתחיל- בואו לפגוש את המעצבים שאתם(!) רוצים להיות!

הנה כמה סיבות מדוע "ארגז הכלים" מתאים לכם בדיוק.

1. "ארגז הכלים" מבוסס על 10 מפגשים אישיים, חד שבועיים בני שעה וחצי, בהם נברר יחד איפה אתם נמצאים ולאן תרצו להגיע- כל אחד לפי הצרכים המתאימים לה/לו ותו"כ תנועה תרכשו כלים שיעצימו את החוזקות והיכולות שלכם בכדי שתוכלו להתקדם בדרך.

2. "ארגז הכלים" יודע למקד אתכם קדימה תוך שימת דגש על בחירות נכונות של פעולות מקדמות. כל אחד מהמעצבים (ולא רק) שמגיע אליי הוא אחד ומיוחד בפני עצמו. אחת המטרות של "ארגז הכלים" היא לאפשר נק' מבט אחרת מזו שהייתם מורגלים בה, כזו שתייצר תמונה שונה בדרך למימוש המטרות שלכם והעיקרית שבהן- לפגוש את המעצב/ת שאתם רוצים להיות!

3. "ארגז הכלים" הוא כמו טנגו. ריקוד לשניים. וכמו בריקוד, מבוסס על אמון הדדי ואחריות מלאה לתהליך. למאומנים שלי אני אומרת כי אין לי פתרונות קסם עבורם להגיע למטרה, אך מה שכן יש לי עבורם הם מראה ושבילים, כך יוכלו להיטיב בבחירה המדויקת שלהם.

חשוב לי ציין כי התהליך מלווה בעליות ומורדות. יש מטלות אותן צריך למלא ויש חומר כתוב אותו צריך לקרוא וליישם, יש פגישות ושיחות ומיילים וטלפונים וההתלהבות גדולה. מניסיוני, ההתלהבות מצטננת כאשר רואים את הקושי, כאשר חווים אותו ויחד אתו עולות הספקות באשר לדרך שלכם. אבל! רגע לפני שאתם חושבים על לפרוש (ואגב, יהיו לכם המון רגעי "פרישה"), תתגברו, אלו רק רגעים, זה טבעי. מה שצריך לזכור תמיד הוא שכל זה חשוב להתקדמות כי מכאן אפשר רק לעלות ולהתמקד בכיוון האמיתי שלכם!!

בואו נבדוק האם "ארגז הכלים" מתאים לכם.

{} האם אתם רוצים לממש רצונות, שאיפות מקצועיות?

{} האם אתם "תקועים" לאחר סיום הלימודים (גם לאחר כמה שנים ורוצים לגשש את דרככם חזרה) ולא מוצאים את הדרך בתוך הסבך.

{} האם אתם רוצים לקבל תשובה בנוגע ל"עצמאי- כן/ לא". ככל שתקבלו פוקוס, כך תוכלו לדעת האם הדרך העצמאית, על כל מה שהיא מביאה, מתאימה לכם.

{} האם אתם אנשים מודעים, שמבינים שהגעתם למבוי סתום? המחשבה לא יוצרת מציאות? הייתם רוצים לקבל ריענון בארגז הכלים הפרטי שלכם על מנת לשפר את אופן ואיכות הפעולות שאתם עושים?

אם אתם מהנהים כעת בראש, התשובה די ברורה לדעתי ואתם רק במרחק שיחת טלפון אחת מיריית הזינוק האמיתית שלכם.

צרו קשר עוד היום, תאמו פגישת היכרות, לא מחייבת. בואו נכיר מעט ואם תרצו, נתחיל לזוז.

הארת ביניים:

רגע לפני שאתם מתקשרים אליי, רציתי להוסיף כי חשוב לזכור שבסופו של דבר "ארגז הכלים" הוא חוויה שאתם אמורים להנות ממנה ומהדברים שהיא מציעה לכם.

חשוב כי תגיעו בידיים פתוחות לקבל, לחשוב מחוץ לקופסא ועיקר לדעת כי הכל באמת (!!!) בידיים שלכם.

עכשיו אתם יכולים להתקשר 🙂

להתראות בשבילים,

דפנה