מבעיה להזדמנות

מבעיה להזדמנות.
"הזהר במה שאתה משקה את חלומותיך. השקה אותם בדאגה ופחד והם יצמיחו עשבים שיחנקו את החיים מחלומותיך. השקה אותם באופטימיות ובפתרונות ותקצור הצלחה. תמיד הישאר דרוך ומוכן לרגע בו תוכל להפוך בעיה להזדמנות להצלחה."

לאו- צה.

מתחילים ליווי.

יש תכנית עבודה מסודרת, מותאמת אישית לפי צרכי המעצב.

כותבים. מדברים. מתחילים.

ואז נתקלים בקושי. קושי ראשון מיני רבים שעוד יהיו בדרך.

כיצד יש להתייחס אליו?...

לרוב, הקושי תוקע ומעכב, מוריד אותנו למטה וחוסם לנו את שדה הראיה ועדיין למרות כל אלו, את הקושי הזה יש לפתור. ואיך פותרים קושי?

שינוי כיוון.

אני אומרת למלווים שבאים אליי, כי קושי/ כישלון הוא "תמרור" הארה שמורה לנו לשנות כיוון, שהכיוון בו אנו הולכים, לא נכון ויש לשנות את דפוס החשיבה.

בואו לשנות את דפוס החשיבה ונחליט כי מעתה, כל בעיה, תהיה שווה להזדמנות. כן, ממש כך. ה-ז-ד-מ-נ-ו-ת!

כיצד להתייחס לקושי על מנת לזהות אותו כמקום הטוב ביותר שלכם לזוז, להתקדם? כיצד ננצל את אותו הקושי ונהפוך אותו למפתח להצלחה?

קושי מטבעו מושך אותנו למטה, נמוך ולכן הוא מהווה מקום עם פוטנציאל לצמיחה, הרי כל צמח מתחיל את המסע שלו לצמיחה ופריחה- מלמטה, מתוך האדמה, מתוך החושך וטיפוס למעלה, אל האור.

קושי הוא הזדמנות לעשות איתחול מחדש למערכת שתוביל אתכם בסופו של דבר לעלייה למעלה ושיפור הביצועים- כן, מפתיע אה? שבתוך כל החושך, יש גם אור.

קושי = הזדמנות.

קושי אמור לעורר אתכם, לבדוק במה אתם צריכים להשתפר, לעשות כיוונונים חדשים, טובים יותר לביצועים, להיות יצירתיים ולעשות דברים אחרת ממה שהייתם רגילים (כן, שינוי הרגלים, גם על זה אפשר לדבר הרבה) ומחייב אתכם להיות טובים יותר בדרך, טובים יותר בגישה ובביצוע. לצאת מתוך הקופסה ומתוך האזור הנוח שלכם כי רק אז תתחילו לזוז.

הייתרונות בקושי רבים כי אז תוכלו לבדוק עד כמה אתם יודעים להתמודד עם הסיטואציה הנוכחית שלכם ולבדוק את עצמכם מול הפעולות שאתם עושים ביחס לתוצאה והאם אותן פעולות משרתות אתכם ואת המטרות שהצבתם לעצמכם.

תקראו לזה חשבון נפש, תקראו לזה להסתכל במראה הפרטית, הפנימית שלכם ולהתחיל מחדש/ אחרת, זה לא ממש חשוב או משנה, מה שכן חשוב שתדעו כי

קושי הוא ההזדמנות שלכם להצליח, לכן, קבלו אותו בשמחה, כי אפילו אמא של אדיסון אמרה לו "אם לא נכשלת, איך תדע שהצלחת?" וכולנו יודעים מה קרה עם אותו אדיסון 🙂

מוזמנים לצור קשר עוד היום ולהתחיל לזוז ולהפוך את הקושי שלכם, להצלחה.

להתראות בשבילים.

דפנה