דיוק. בדיוק.

לא הרבה יודעים זאת, אך הצלחתו של תהליך ליווי, כל תהליך ליווי מתחיל למעשה ב-דיוק.

אני פוגשת מעצבים/ות רבים שמפוזרים לכל עבר ואינם מודעים כלל וכלל לסיבה בגינה הם חשים תקיעות, פיזור, צפיפות משימות ומטלות ועוד רבים שכאלו.

על מנת שנצליח יחד בתהליך ועוד לפני שעשינו צעד אחד קדימה, עלינו לדייק את הדברים עד לרמת מיקרו מקסימלית וזאת על מנת לקבל תמונת מצב בהירה בכל הקשור לדרך בה נלך יחד ואח"כ לחוד.

כהכנה לפגישת העבודה הראשונה שלנו אני מבקשת כי תכינו רשימה של דברים עליהם תרצו שנדון ובהם תרצו לטפל.

מנגד, אני מכינה, רשימה זהה אך שונה. רשימה בה אני מעלה את השאלות אותן אני רוצה לשאול על מנת להצליח לכוון ולמקד את הדברים באופן המיטבי ביותר כך שאצליח למקד את שנינו ולמקסם את זמן הפגישה בכלל ואת התהליך בפרט.

דיוק בדיוק אינו חד פעמי אלא כלי חשוב בארגז הכלים שלנו. הקפדה על הבאתו בכל פעם לשולחן תסייע לנו להתקדם בצורה טובה, כזו שמעבה את הבסיס ומעמיקה את השורשים עד לכדי ביצוע מושלם ומדיוק החוצה, ללקוחות הפוטנציאליים שלנו.

דיוק בדיוק אינו כלי רק למעצבים מתחילים אלא לכולם, לכל מי שפוסע בדרך קדימה ומעוניין למקסם את עצמו/ העסק/ המוצר/ המסר או כל דבר אחר וזאת על מנת ליצור תמונה בהירה למי שאנו פונים אליו. ללא דיוק בדיוק, המסרים ייתקבלו כמבולבלים, מגומגמים, מפוזרים לכל עבר ובעיקר לא מוכרים ולא מקדמים אתכם לשומקום.

בתחילתו של תהליך הליווי, אני מקפידה על מיקוד הדדי, כך השאלות, הציפיות והגדרת המטרות ממוקדות, ברורות ומאפשרות לצאת לדרך בצורה הטובה ביותר!

דיוק. בדיוק.

אני מזמינה אתכם לצור קשר, ניפגש על קפה, נכיר מעט, נעלה על הכתב את אותם הדברים אותם יש לדייק ויחד נגיע ב-ד-י-ו-ק לאן שצריך, לאן שאתם צריכים.

להתראות בשבילים,

שלכם,

דפנה