ארגז הכלים למעצב המתחיל – המצופים שנותנים לכם אוויר.

מצופים. כדי שלא תשכחו לנשום.

אז מה? שנקפוץ למים???

כמה פעמים שמעתם את המשפט הזה בחיים שלכם? כמה פעמים הייתם בדיוק בסיטואציה הזו, של הרגע הזה, שנייה לפני שקופצים וכמה מחשבות שעוברות בראש באותם הרגעים....בטוחה שאחת מהמחשבות היא "כמה היו עוזרים לי מצופים עכשיו..."

ארגז הכלים למעצב המתחיל הוא בדיוק המצופים שאתם צריכים להנעה לתחילת הדרך. הרי ברור שצריך לקפוץ למים, אבל היי, אף אחד לא אמר שאתם חייבים להיחנק תו"כ השחייה במים הגועשים האלו.

כל אחד מאיתנו מכיר את ההרגשה הזו של "האיבוד" בתוך המהומה. אז דמיינו לעצמכם את אותה הסיטואציה רק הפעם קיבלתם מצופים.

מצופים שמאפשרים לכם להחזיק את הראש ואפילו חלק מהגוף, מעל פני המים וממש לנשום. קחו אוויר עמוק פנימה, הביטו סביבכם. נכון המים גועשים אבל לפחות אתם בתוכם ולמי שלא יודע- בהפלגה, אם יש לכם בחילה מתנודות הגלים, פשוט קפצו לתוך המים ומיד הבחילה תיעלם, כי כשאתם מחוץ למים, התנועה שלכם מנוגדת לתנועה הטבעית של המים ולכן מומלץ כי תהיו חלק מהם.

עם המצופים שאתם מקבלים בתהליך הליווי שלנו, אתם מרגישים את התנודות, הסערות, הכוח, העומק ומה שעושה את זה לטוב עוד יותר הוא העובדה שאפשר לראות את החוף!!!!

כן כן, עם המצופים שאתם מקבלים מארגז הכלים תוכלו לעשות את כל זה ויותר.

תוכלו לקבל זווית ראיה רחובה וברורה יותר.

תקבלו מבט ממוקד למטרה שלכם, אל החוף שלכם.

עם המצופים אתם בתוך המים, עם כולם, אבל רגועים, נושמים, רואים רחוק, צלול.

כשאנחנו ניצבים מול סיטואציה שאנחנו לא מכירים, עולים חששות, צפות שאלות וזה טבעי וחשוב להצלחת התהליך. כמו בכל דבר בחיים, על מנת לזוז צריך לקפוץ למים, אין ברירה!! אי אפשר לשבת בכיתה ולשחק "בנדמה לי", צריך פשוט לצאת, לקחת אוויר, ללבוש מצופים ופשוט לקפוץ.

לאחר כמה וכמה רגעים של השתכשכות במים האלו תתחילו להרגיש נוח יותר, רגוע יותר ובסופו של דבר גם את המצופים לא תצטרכו ותוכלו לשחות לבדכם, להתרחק מהחוף לפעמים, לצלול, איזה כייף 🙂

אז אם הפוסט מדבר אליכם ונשמע כאילו אתם כתבתם אותו, הייתי רוצה להזמין אתכם לפגישת היכרות, ללא התחייבות, כך תוכלו להתרשם יותר מהתהליך, מהדרך ומהאפשרויות הרבות שמולכם.

להתראות בשבילים,

דפנה